Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie

Marcel

ul. ul. Boya-Żeleńskiego  18
35-105 Rzeszów
infor@sprinet.pl
Wyszukiwanie zaawansowane

Projekt

Maskotka dla firmy Marcel

Forma projektu: Publiczny Status projektu: zamknięty Czas trwania: 2014-06-04 - 2014-11-12 Kategorie: marketing, Public relations, reklama
Opis projektu
Firma przewozowa Marcel zaprasza do udziału w konkursie crowdsourcingowym na projekt maskotki. Autorzy pomysłów mogą również zaproponować nazwę maskotki, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy Marcel. Projekt jest otwarty i skierowany do osób pełnoletnich. Trwa od 2 czerwca 2014 r. – do 10 listopada 2014 r.
Zgłoszono 30 pomysłów
Podziel się:
Firma przewozowa Marcel zaprasza do udziału w konkursie crowdsourcingowym na projekt maskotki. Autorzy pomysłów mogą również zaproponować nazwę maskotki, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy Marcel. Projekt jest otwarty i skierowany do osób pełnoletnich. Trwa od 2 czerwca 2014 r. – do 10 listopada 2014 r.

PRACE

1] Uczestnicy konkursu crowdsourcingowego zobowiązani są do zamieszczania swoich prac w formacie JPEG na platformie sprinet.pl na stronie profilu marcel.sprinet.pl w projekcie „Maskotka dla firmy Marcel”.
2] Płyty CD/DVD z pracami konkursowymi i dokumentami zgłoszeniowymi należy przesłać na adres: Firma Przewozowa Marcel, 35-082 Rzeszów, ul. Podkarpacka 8a, z dopiskiem: Konkurs ,,Maskotka dla firmy Marcel”.

NAGRODY
Na autorów najlepszych propozycji czekają nagrody:
– Nagroda główna – nagroda pieniężna w kwocie 1000 zł + podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez firmę Marcel.
– Nagrody wyróżnienia – zestawy firmowych gadżetów firmy Marcel oraz Sprinet Polska Sp. z o.o.

REGULAMIN, ZAŁĄCZNIKI
Zamknij

Najaktywniejsi użytkownicy

Michał P.
73 pkt
nowy
Martyna P.
48 pkt
nowy
Mateusz S.
39 pkt
nowy
Ewelina O.
36 pkt
nowy
angelika w.
34 pkt
komentator
Agnieszka P.
34 pkt
nowy
grzegorz
33 pkt
nowy
efekcikplus
33 pkt
nowy
karolina
30 pkt
nowy
Pomysł
39
4
43

Speedy

Profil: Marcel Opublikowany 03.11.2014 12:10:31 przez martyna.
91% z 47 głosów oddano na tak 47 39
Pomysł dodany drugi raz ze względu na niedziałający link.

Speedy jest super wytrzymałą, niezawodną, a do tego odjazdową oponą! Jego szeroki uśmiech poprawi humor każdemu pasażerowi, podobnie jak szalona fryzura i zabawna czapka (które kolorami nawiązują do logo firmy). Każda podróż ze Speedy'm będzie udana i komfortowa, ponieważ jako maskotka może zostać wyprodukowany w formie poduszki. Taki gadżet spełni swoją rolę w 100% - sprawi przyjemność klientom, a dodatkowo będzie reklamował firmę wszędzie tam gdzie zabiorą go użytkownicy. Propozycja poduszki jest w formie standardowego małego „jaśka” z nadrukiem.

Speedy jako opona idealnie kojarzy się z usługami związanymi z samochodami i podróżami. Jego wygląd jest przyjazny i uniwersalny – polubią go zarówno dzieci jak i dorośli. Na swojej czapce Speedy posiada literkę M – to podkreśla jego przynależność do firmy Marcel.

Imię Speedy zostało wybrane ze względu na znaczenie tego słowa w języku angielskim - szybki, pośpieszny. W ten sposób maskotka będzie podkreślać fakt, że auta firmy Marcel są szybsze od konku  rencji, dzięki czemu są zawsze punktualne i dojeżdżają wszędzie na czas.
Status: nowy (11.11.2014 01:58:05)
Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.